inżynier jakości dostawców, strzelce opolskie

strzelce opolskie, opolskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Administracja, Obsługa techniczna
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
reference number
/404/02/2020/MK - 62839

job description

Dołącz do rozwojowej firmy i pracuj z kluczowym klientem.

Masz szanse aby rozwijać swoje kontakty z dostawcą w kwestiach dotyczących jakości, procesów rozwiązywania problemów i dopuszczenia produktów.

oferujemy

  • rozwój zawodowy i zdobycie nowego doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • duży wpływ na efekty swojej pracy
  • oferujemy dostęp do benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie dojazdów do pracy, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe

zadania

  • kontakt z dostawcami odnośnie dostaw komponentów do produkcji
  • opracowywanie reklamacji i sprawozdań z kontroli dostawców
  • odpowiedzialność za zatwierdzanie pierwszych części od dostawców zgodnie z PPAP/PPF
  • przeprowadzanie wewnętrznych audytów w obszarze wejścia towarów
  • przygotowywania raportów dotyczących jakości dostaw
  • przeprowadzanie audytów dostawców w celu zapewnienia zgodności z wymaganiami
  • odpowiedzialność za proces zarządzania dostawcami oraz weryfikację zgodności standardów jakościowych
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej dla komponentów i dostawców w tym zatwierdzanie PPAP

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 3-letniego doświadczenie w powyższym zakresie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • znajomość narzędzi: 8D, FMEA, PPA, APQP, SPC I MSA
  • Znajomość i interpretacji wymagań VDA w szczególności VDA 6.3
  • samodzielność
  • analityczne podejście i umiejętności pracy z dużą liczbą danych
  • praktyczna znajomość systemu SAP
  • gotowość do wyjazdów służbowych