inżynier jakości, dębica

location
dębica, podkarpackie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Przemysł
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

ewelina sokołowska+48 609890088
reference number
/173/03/2019/ES - 57214

job description

Zarządzanie jakością to Twoja pasja? Nie boisz się nowych wyzwań i chcesz stać się częścią zespołu aktywnie wpływającego na rozwój firmy? Zachęcamy do aplikacji!

oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • realizację projektów dla światowych liderów w branży motoryzacyjnej
  • szkolenia wdrażające i doskonalące

zadania

  • nadzorowanie procesu komunikacji z Klientem w kwestiach jakości wyrobu
  • wspomaganie uruchomień nowych wyrobów i procesów ze strony Działu Jakości
  • opracowywanie planów kontroli i instrukcji kontroli jakości
  • analiza wskaźników jakościowych oraz definiowanie planów poprawy
  • monitoring reklamacji Klienta oraz terminowej realizacji działań poreklamacyjnych
  • współpraca z działem produkcji oraz technologicznym w celu poprawy jakości wyrobu
  • udział w tworzeniu procedur jakościowych
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych
  • udział w audytach Klientów oraz wizytacje u Klientów w celu poprawy jakości

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w branży automotive
  • umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, normy itd.)
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • znajomości systemów zarządzania jakością IATF 16949 lub/i VDA 6.3
  • znajomości narzędzi planowania jakości: APQP, Control Plan, FMEA, SPC
  • znajomości standardów zatwierdzania procesu i części do produkcji PPAP
  • praktycznej znajomości metod rozwiązywania problemów (8D, 5Why, QRQC, Diagram Ishikawa)
  • uprawnień audytora oraz doświadczenia w audytowaniu procesów - mile widziane (np. VDA 6.3, etc.)
  • znajomości Specyficznych Wymagań Klientów (CSR) - dodatkowy atut
  • samodzielności i odpowiedzialności
  • sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • gotowości do częstych delegacji
  • prawa jazdy kategorii B