inżynier procesu cięcia, żary

location
żary, lubuskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
6-12 miesięcy

job type
praca stała
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

elżbieta kamińska+48 697 742 288
reference number
/3/03/2021/AS - 68624

job description

Masz doświadczenie jako inżynier procesu? Chciałbyś podjąć pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku? Nie zastanawiaj się i aplikuj, bo to oferta dla Ciebie!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • możliwość zdobycia atrakcyjnej premii zależnej od wyników

zadania

  • uczestnictwo w projektowaniu procesów produkcyjnych
  • sprawowanie kontroli nad procesem produkcyjnym
  • koordynowanie dokumentacji technologicznej
  • organizowanie procesów produkcyjnych (proces cięcia)
  • wprowadzanie optymalizacji produkcji oraz poprawy ergonomii pracy
  • analiza procesów
  • podejmowanie działań zapobiegawczych i korygujących

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego
  • minimum 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w przemyśle automotive)
  • doświadczenia w procesach produkcji realizowanych na maszynach numerycznych
  • znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego pozwalającej na swobodną komunikację
  • zdolności analitycznych i organizacyjnych