inżynier procesu, poznań

location
poznań, wielkopolskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

adrianna piech+48 667 800 641
reference number
/535/02/2021/AP - 68391

job description

Masz doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych? Znasz i umiesz wykorzystać w praktyce narzędzia jakościowe oraz procesowe? Chcesz się rozwijać międzynarodowej firmie i ugruntowanej pozycji na rynku? Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy!

oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Umowę o pracę, dogodny system czasu pracy, wolne weekendy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinasowanie do wczasów
  • Stabilne zatrudnienie

zadania

  • Modyfikowanie procesu produkcyjnego w celu poprawy wydajności i jakości produkcji
  • Tworzenie, aktualizacja i nadzór nad wymaganą dokumentacją procesową
  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
  • Współpraca z działem produkcji i działem jakości  w zakresie spełniania specyfikacji jakościowej
  • Monitorowanie globalnej sytuacji w zakresie monet i banknotów będących prawnym środkiem płatniczym
  • Nadzór i odbiór monet i banknotów z rynków poprzez komunikowanie się ze sprzedawcami, dystrybutorami i / lub partnerami
  • Zarządzanie okresem życia banknotów / monet / sprzętu testowego
  • Tworzenie procedur wyposażenia testowego

oczekujemy

  • Znajomości dokumentacji procesowej
  • Praktycznej znajomości pracy z rozwiązywaniem problemów w procesach produkcyjnych
  • Znajomości narzędzi jakościowych
  • Wykształcenia technicznego lub udokumentowanego doświadczenia umożliwiającego obsługę

i zarządzanie strukturami baz danych

  • Dokładności i systematyczności
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2