inżynier utrzymania ruchu [rekrutacja prowadzona zdalnie], wrocław

posted
location
wrocław, dolnośląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

joanna skrzypczyńska+48 +48 697 700 393
reference number
/434/03/2020/JS - 63324

job description

Dołącz do jednego z globalnych liderów z branży chemicznej i rozwiń swoją karierę!

oferujemy

  • umowa o pracę
  • pakiet benefitów: karta sportowa, opieka medyczna, paczki dla dzieci, dopłaty z ZFŚS do wypoczynku, szkolenia
  • dofinansowanie nauki języka angielskiego

zadania

  • nadzorowanie przebiegu procesu produkcyjnego zgodnie z wymaganiami
  • ustalanie przeglądów, napraw urządzeń i instalacji w podległych Ecovarach oraz nadzór nad ich realizacją
  • wprowadzanie zgłoszeń w SAP/SRM na materiały, surowce, usługi remontowe i inne dla potrzeb zabezpieczenia ciągłości produkcji
  • prowadzenie i przechowywanie wymaganej dokumentacji procesu wytwarzania i zapisów
  • raportowanie w systemach EAM i CBM
  • współpraca z pozostałymi działami w zakresie działalności podległych Ecovarów
  • ocena awaryjności urządzeń, stanu BHP, wydajności pracy oraz regularne informowanie przełożonych o bieżących zakłóceniach produkcji i problemach organizacyjnych

oczekujemy

  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, chemia, elektryka, automatyka, energetyka)
  • znajomość zagadnień związanych z procesami produkcyjnymi i umiejętność zarządzania nimi
  • znajomość przepisów BHP i P.Poż.
  • doświadczenie w obsłudze i konserwacji urządzeń technicznych
  • czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office
  • mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne i elektryczne