inżynier utrzymania ruchu, szprotawa

location
szprotawa, lubuskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

alicja kozłowska+48 605303807
reference number
/248/11/2020/AK - 68585

job description

Posiadasz doświadczenie jako inżynier utrzymania ruchu? Chcesz rozwijać się w tym obszarze oraz pokierować pracą kilkuosobowego zespołu? W takim razie ta oferta jest dla Ciebie!

oferujemy

  • umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • pracę od poniedziałku do piątku, od 8 do 16
  • dopłaty na dojazdy do pracy
  • możliwości rozwoju poprzez wewnętrzne szkolenia
  • bogaty pakiet socjalny, m.in.: możliwość ubezpieczenia grupowego, prywatną opiekę medyczną

zadania

  • nadzór oraz prowadzenie niezbędnych bieżących napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • analiza i eliminacja przyczyn awarii
  • nadzór nad prawidłowym użytkowaniem maszyn przez pracowników
  • zarządzanie podległym zespołem utrzymania ruchu i koordynowanie jego pracy
  • dbanie o prawidłowy stan techniczny i ciągłość pracy linii technologicznych
  • projektowanie sprzętu wspierającego produkcję oraz modernizacja istniejących maszyn
  • poszukiwania producentów, podwykonawców oraz dostawców komponentów
  • nadzorowanie pracy podwykonawców
  • nadzorowanie montażu oraz uruchamiania maszyn

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego (minimum średniego)
  • praktycznej znajomości budowy maszyn
  • doświadczenia w pracy działu utrzymania ruchu
  • języka angielskiego - w stopniu komunikatywnym
  • umiejętności przywódczych lub doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • sprawnej obsługi komputera i dobrej znajomości pakietu MS Office