it specialist, kostrzyn nad odrą

location
kostrzyn nad odrą, lubuskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Technologie informatyczne (IT)
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
równoważny

contact

alicja kozłowska+48 605303807
reference number
/298/08/2019/AK - 60109

job description

Rozpocznij swoją przygodę w firmie o wysokich standardach organizacyjnych. Jesteś doświadczonym specjalistą w obszarze administrowania sieciami komputerowymi? Mamy coś specjalnie dla Ciebie!

oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • zatrudnienie w firmie produkcyjnej z zagranicznym kapitałem
  • stabilne wynagrodzenie podstawowe + premie i dodatki po okresie próbnym
  • pracę w godzinach 8-16
  • przeszkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • kartę Multisport
  • dostęp do szkoleń

zadania

  • administrowanie urządzeniami wchodzącymi w skład infrastruktury sieciowej
  • zarządzanie infrastrukturą WAN ( MPLS , VPN, BGP)
  • zapewnienie bezpieczeństwa systemów i sieci
  • zarządzanie systemami wideokonferencyjnymi
  • konfigurowanie i dołączenie aparatów telefonicznych do sieci w różnych standardach (w tym VOIP)
  • administrowanie centralą telefoniczną
  • nadzór nad infrastrukturą pasywną sieci lokalnej

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego o profilu informatycznym
  • kilkuletniego doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z administracją infrastrukturą sieciową
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • znajomości zagadnień związanych z sieciami komputerowymi,bezpieczeństwem w sieci
  • dobrej znajomości sieci telekomunikacyjnej
  • umiejętności rozwiązywania problemów
  • samodzielności w działaniu, empatii