java developer, rzeszów

location
rzeszów, podkarpackie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
5
experience level
0-6 miesięcy

job type
praca stała
job category
Technologie informatyczne (IT)
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

jowita gawor+48 697801021
reference number
/167/04/2021/JG - 69388

job description

Dla klienta, producenta rozwiązań informatycznych, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko Junior/Mid Java Developer. Jeżeli masz na swoim koncie pierwsze projekty (nawet akademickie) lub doświadczenie komercyjne - aplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • indywidualny plan szkoleń
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • pracę zdalną do odwołania
  • pracę z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • sprzęt służbowy
  • możliwości rozwoju
  • imprezy integracyjne
  • szybki proces rekrutacyjny

zadania

  • projektowanie i tworzenie aplikacji (backend)
  • udział w procesie tworzenia interfejsów użytkownika
  • optymalizacja szybkości, skalowalności i jakości aplikacji
  • analiza wymagań w aspekcie funkcjonalności oprogramowania

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (informatyczne lub pokrewne)
  • min. 1 rok doświadczenia komercyjnego
  • umiejętności analizy kodu i pisania prostych zadań
  • znajomości Java SE 8/11
  • znajomości SQL
  • umiejętności abstrakcyjnego myślenia i rozwiązywania zadań z algorytmiki
  • chęci do pracy zespołowej