junior accounts payable specialist, warszawa

posted
location
warszawa, mazowieckie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
1
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Finanse, Ekonomia
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

luiza stańczyk+48 667580072
reference number
/616/05/2019/PKseh - 58763

job description

Posługujesz się bardzo dobrze językiem angielskim oraz innym językiem obcym francuskim, czeskim bądź hiszpańskim? Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w obszarze księgowości? Aplikuj!

oferujemy

  • lokalizacja niedaleko Dworca Zachodniego
  • zatrudnienie w oparciu o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia),
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • szkolenie wprowadzające w pierwszych dniach pracy
  • praktyczne używanie języków obcych w codziennych obowiązkach

zadania

  • Księgowanie faktur kosztowych w systemie SAP / Incoming invoices and credit notes processing in SAP ERP
  • Rozliczanie i księgowanie podróży służbowych w systemie SAP / Travel expenses processing in SAP ERP
  • Prowadzenie korespondencji z dostawcami zewnętrznymi / Handling external vendor correspondence and enquiries
  • Dokumentacja transakcji zgodnie z kontrolami SOX / Ensuring completeness and accuracy of data
  • Kontakt z klientem wewnętrznym / Communication and coordination with Diebold Nixdorf entities in EMEA region
  • Przygotowywanie uzgodnień bilansowych kont z zakresu Accounts Payable / Performing balance sheet reconciliations regarding Accounts Payable
  • Przygotowywanie raportów dotyczących Accounts Payable; / Regular and ad hoc reporting regarding Accounts Payable

oczekujemy

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka francuskiego, czeskiego bądź hiszpańskiego
  • Podstawowa wiedza z zakresu księgowości
  • Dobra znajomość systemu MS Office
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem