junior finance specialist - capex&fixed assets, kraków

posted
location
kraków, małopolskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
1
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Finanse, Ekonomia
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

agnieszka madej+48 501327453
reference number
/177/08/2019/AM - 59994

job description

Komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim, posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne? Skończyłeś studia i chciałbyś rozwijać się w dziale finansów firmy o globalnym zasięgu? Teraz masz szansę to zrobić! Mamy dla Ciebie ofertę w której znajomość angielskiego oraz chęć rozwoju to podstawa i początek międzynarodowych znajomości!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej korporacji branży tytoniowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • poznanie środowiska działu finansów działającego w systemie centrum usług (Shared Service Center) obsługujących kraje Europy, Środkowego Wschodu i części Afryki
  • pakiet benefitów (kartę OK SYSTEM, dodatkową opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków, zniżki na bilety do kina itp.)
  • pracę zdalna i elastyczne godziny pracy
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia

zadania

  • wspieranie zespołu Capex i Fixed Assets w codziennych czynnościach
  • usprawnianie nowego procesu leasingowego
  • aktywna praca z SAP oraz z narzędziem do obsługi umów leasingowych,
  • utrzymywanie kontaktu z interesariuszami z różnych krajów,

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego najlepiej w dziedzinie finansów, rachunkowości, ekonomii, administracji lub zarządzania
  • biegłej znajomość języka angielskiego (min B2/C1) - warunek konieczny
  • bardzo dobrych umiejętności obsługi pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych, zdolności do samodzielnej jak i zespołowej pracy
  • umiejętności i chęci szybkiego uczenia się, dbałości o szczegoły
  • wcześniejsze doświadczenie w międzynarodowym środowisku, a także znajomość SAP i VBA mile widziane
  • dostępności w pełnym wymiarze czasu pracy