kierownik działu sprzedaży, ruda śląska

location
ruda śląska, śląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Sprzedaż
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

magdalena karolczyk+48 +665705655
reference number
/236/12/2020/MK - 67114

job description

W związku z rozwojem firmy dla naszego klienta, poszukujemy aktualnie Kierownika działu sprzedaży. Jeżeli więc masz doświadczenie w zarządzaniu i koordynacji działań sprzedażowych zespołu i dobrze komunikujesz się w j. angielskim- nie zwlekaj, aplikuj na poniższą ofertę!

oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz możliwość uzyskania premii uzależnionej od wyników zespołu
  • dopłata do karty multisport
  • szkolenia wdrożeniowe, produktowe

zadania

  • koordynacja działań sprzedażowych zespołu, odpowiedzialność za wynik
  • współudział w tworzeniu budżetu, definiowanie miesięcznych celów dla zespołu
  • monitorowanie, zarządzanie i wspieranie podległych pracowników w realizacji założonego wyniku sprzedażowego
  • kreowanie polityki cenowej w danym obszarze oraz zapewnienie założonego udziału w rynku oraz wielkości zysku ze sprzedaży
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji założonych celów
  • inicjowanie i wdrażanie działań marketingowych
  • raportowanie działań, przygotowanie zestawień, administracja danymi

oczekujemy

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym - mile widziane zarządzanie zespołem stacjonarnym (call center)
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • komunikatywność, umiejętność budowania relacji
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • biegła obsługa programów z pakietu MS Office