kierownik działu technologicznego, toruń

location
toruń, kujawsko-pomorskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

paulina koryczan+48 +48 603 305 501
reference number
/217/07/2020/PK - 64522

job description

Zarządzanie zespołem to obszar Twoich zainteresowań? Znasz się na pracy technologa i chcesz dalej rozwijać się w tym obszarze? Cechuje Cię kreatywne podejście do problemów technicznych? Rekrutujemy na stanowisko Kierownika Działu Technologicznego - zapraszamy do rozmów!

oferujemy

  • możliwość realnego wpływu na organizację pracy
  • dużą samodzielność w zarządzaniu zespołem
  • przestrzeń na rozwój i realizację kreatywnych pomysłów
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ofertę benefitów oraz premię

zadania

  • Kierowanie i efektywne planowanie pracy Działu Technologicznego,
  • Opracowywanie technologii produkcji wyrobów
  • Nadzór nad jakością, aktualizacją i przechowywaniem dokumentacji technicznej,
  • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych projektów,
  • Przygotowywanie kalkulacji ofertowych dla nowych wyrobów,
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych w zakresie wytwarzanych produktów,
  • Systematyczne raportowanie efektów pracy, stanu projektów i zadań działu,
  • Utrzymanie i rozwijanie wiedzy własnej oraz podległych pracowników na poziomie gwarantującym realizację przydzielanych działań
  • Aktywna i efektywna współpraca z innymi komórkami firmy
  • Aktywny udział w procesie ciągłego doskonalenia procesów produkcyjnych
  • Optymalizacja kosztów produkcji

oczekujemy

  • Wyższe techniczne (preferowane kierunki mechaniczne)
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku technologa/konstruktora w branży przetwórstwa metali
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Sprawne posługiwanie się programami środowiska CAD - rysowanie w 2D i 3D
  • Znajomość oprogramowania ERP w zakresie tworzenia dokumentacji technologicznej
  • Zaawansowana wiedza na temat procesów technologicznych i produkcyjnych w branży metalowej
  • Doświadczenie w opracowywaniu procesów technologicznych oraz kalkulacji wyrobów,
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania projektami,
  • Dobra organizacja pracy, kreatywność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, dokładność, terminowość.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego