kierownik serwisu, toruń

location
toruń, kujawsko-pomorskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

izabela tabor-żurawska+48 601544004
reference number
/125/05/2019/IT - 58311

job description

Sprawny menedżer oddziału serwisu poszukiwany! Jeśli marzysz by wreszcie wypłynąć na szersze wody międzynarodowej organizacji, pracować w firmie o rozpoznawalnej marce i stabilnej kondycji na rynku, pracować na światowej klasy sprzęcie - nie wahaj się! Przyślij CV i daj się poznać.

oferujemy

  • pracę w firmie o rozpoznawalnej marce i ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę na urządzeniach producenta światowej klasy
  • umowę o pracę
  • rynkowe wynagrodzenie zasadnicze dostosowane do kwalifikacji i doświadczenia
  • regulaminowy system premiowy
  • atrakcyjne benefity

zadania

  • organizacja pracy oddziału serwisu (maszyny, urządzenia, osprzęt)
  • zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem na miejscu
  • realizacja planu budżetowego oddziału
  • aktywny udział w działaniach sprzedażowych, promocyjnych i marketingowych firmy w celu sprzedaży części, maszyn, usług serwisowych
  • dbanie o wysoki standard obsługi klientów o obsługę zleceń (nastawienie na ciągłe doskonalenie)
  • bieżąca kontrola należności od klientów
  • współpraca z działem logistyki i dbanie o utrzymanie optymalnych stanów magazynowych
  • zarządzanie budżetem narzędziowym
  • przygotowywanie raportów operacyjnych

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku (zarządzanie serwisem pojazdów, maszyn, urządzeń)
  • doświadczenia w kierowaniu zespołem
  • wykształcenia technicznego z zakresu budowy maszyn, mechaniki lub pokrewnych kierunków
  • obsługi systemu MS Office
  • komunikatywności
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • systematyczności oraz solidności
  • postawy pro aktywnej
  • elastyczności i dynamiki pracy
  • prawa jazdy kat. B
  • doświadczenie w zintegrowanym środowisku IT będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem, ponieważ umożliwi Ci rozwój w organizacji