kierownik serwisu, wrocław

location
wrocław, dolnośląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

kamila głuchowska+48 693977954
reference number
/123/04/2021/KG - 69348

job description

Masz doświadczenie w kierowaniu serwisem technicznym? Świetnie radzisz sobie z organizacją pracy własnej i swojego zespołu? Chcesz rozwijać swoje umiejętności? Firma należąca do międzynarodowej grupy będącej liderem w obszarze sprzętu budowlanego czeka na Ciebie!

oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji będącej producentem maszyn
  • samodzielną i ciekawą pracę w organizacji o przyjaznej kulturze organizacyjnej i wysokich standardach pracy
  • szkolenia rozwijające kompetencje
  • stanowisko pracy z możliwością swobody w kształtowaniu pracy serwisu

zadania

  • organizowanie i koordynowanie pracy pracowników serwisu stacjonarnego i mobilnego (planowanie, zlecanie, egzekwowanie i kontrola wykonania zadań stosownie do potrzeb zgłaszanych przez klientów, uzgodnionych zakresów prac, jak i wiążących harmonogramów)
  • opracowywanie obmiarów robót, zestawień materiałów, części zamiennych, ilości roboczogodzin, itp. kosztów, stanowiących podstawę ofertowania i fakturowania sprzedawanych usług serwisowych.
  • ofertowanie i ustalanie zakresów napraw z klientem
  • kontrola realizacji zleceń zgodnie z oferowanym zakresem
  • stała współpraca z pozostałymi punktami serwisowymi na terenie Polski

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy serwisie lub doświadczenia zarządzania zespołami w środowisku produkcyjnym
  • znajomości zagadnień z zakresu mechaniki, hydrauliki siłowej, elektryki
  • doświadczenia w obsłudze klienta (ofertowanie, ustalanie zakresu wykonywanych usług, negocjacja cen)
  • gotowości do wzięcia odpowiedzialności za powierzony obszar serwisu
  • odpowiedzialności, solidności, samodzielności
  • prawa jazdy kat. B.