kierownik sklepu, szprotawa

location
szprotawa, lubuskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Sprzedaż
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

marta barzyk+48 697 504 726
reference number
/430/01/2021/AS - 67737

job description

Masz doświadczenie w branży spożywczej i lubisz pracę w handlu, a dodatkowo wiesz jak zarządzać zespołem?

Chcemy Cię poznać i porozmawiać o ciekawej ofercie pracy- aplikuj!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • liczne szkolenia
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjny system premiowy
  • narzędzia niezbędne do pracy

zadania

  • sprzedaż i promocja produktów
  • zamawianie towaru
  • sprawdzanie jakości i zgodności cen
  • prowadzenie/nadzorowanie akcji promocyjnych
  • optymalizacja kosztów i doskonalenie działań firmy
  • obsługa systemu sklepowego
  • zarządzanie podległym zespołem, motywowanie do pracy
  • wyznaczanie i egzekwowanie wykonania celów

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w branży spożywczej minimum rok
  • wykształcenia co najmniej zawodowego, preferowane handlowe
  • znajomości technik sprzedaży i efektywnego ich wykorzystywania
  • umiejętności obsługi kasy fiskalnej i terminala
  • podstaw księgowości, niezbędnych do rozliczenia okresowego
  • umiejętności skutecznego zarządzania zespołem
  • mile widziana książeczka sanitarno- epidemiologiczna