kierownik zespołu handlowców, szczecin

location
szczecin, zachodniopomorskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Sprzedaż
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
zadaniowy

contact

katarzyna olszewska+48 605 122 031
reference number
/523/07/2020/KO - 64810

job description

Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym, sam pasjonujesz się sprzedażą, budowaniem relacji z klientami i chcesz dalej rozwijać się w tym kierunku, aplikuj !

oferujemy

  • umowę o pracę w renomowanej firmie
  • wysokie premie kwartalne
  • szeroki pakiet benefitów
  • narzedzia potrzebne do wykonywania pracy

zadania

  • kreowanie polityki sprzedaży dostosowanej do lokalnych warunków – obszar województwa zachodniopomorskiego
  • zarządzanie i motywowanie podległego zespołu
  • analiza, monitoring i raportowanie osiąganych wyników oraz podejmowanie działań zmierzających do zwiększenia sprzedaży
  • kontakty handlowe z klientami (pozyskiwanie nowych klientów, prowadzenie prezentacji handlowych, ofertowanie, sprzedaż i obsługa posprzedażowa)
  • przestrzeganie i inicjowanie bezpiecznego postępowania wśród pracowników i klientów

oczekujemy

  • około 5 letniego doświadczenia na stanowisku sprzedażowym B2B, w tym w kierowaniu zespołem
  • doskonałej organizacji pracy własnej, zaangażowania w działania zespołu
  • ukierunkowania na klienta i osiąganie celów
  • znajomości Ms Office
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację biznesową
  • prawo jazdy kat B