kierownik zespołu księgowego, warszawa

location
warszawa, mazowieckie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Finanse, Ekonomia
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

martyna delura+48 697 502 885
reference number
/491/02/2021/MD - 68339

job description

jeśli w pracy oprócz pełnej samodzielności w obszarze podatkowym i sprawozdawczości, doświadczenia w pracy w biurze rachunkowym, cenisz sobie również obszar zarzadzania zespołem a w dodatku lubisz mieć kontakt z Klientem, zachęcamy do podjęcia nowego wyzwania! zaaplikuj!

oferujemy

  • pracę w rozpoznawalnej w swojej branży, firmie consultingowej
  • stałą współpracę w ramach zatrudnienia na umowę o pracę
  • atrakcyjne benefity
  • pracę w systemie hybrydowym
  • współpraca z międzynarodowymi Klientami

zadania

  • regularny kontakt z Klientami, na temat bieżącej współpracy, dbanie o rentowność i kontrola projektów,
  • wsparcie merytoryczne podległego zespołu,
  • kontrola ksiąg,
  • ustalanie potrzeb szkoleniowych i zapewnienie możliwości rozwojowych w ramach działu,
  • rekrutacja nowych członków zespołu

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe, preferowane wykształcenie kierunkowe, ekonomia lub zarządzanie
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych oraz standardów rachunkowości (polskich i międzynarodowych )
  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniem zespołem (przynajmniej 6 – 8 osób),
  • ze względu na stały kontakt z Klientami zaawansowana znajomość języka angielskiego (poziom C1),
  • doświadczenie w zarządzaniu rentownością projektów,
  • preferowane doświadczenie w firmie doradczej lub w biurze rachunkowym