kierownik zmiany, słubice

location
słubice, lubuskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
2
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

sylwia kołakowska+48 667700253
reference number
/570/07/2018/AKmagdalena - 53042

job description

Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym? Jesteś gotowy/a na pracę w systemie zmianowym? Aplikuj na ofertę kierownika zmiany produkcji!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • wynagrodzenie składające się z części podstawowej + premii po okresie próbnym
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • możliwość zakwaterowania

zadania

  • przydzielanie zadań pracownikom produkcji
  • nadzór nad prawidłowością wykonywania pracy i terminowością realizacji zamówień
  • przeprowadzanie instruktaży stanowiskowych
  • szkolenie nowo zatrudnionych pracowników
  • nadzór nad porządkiem na stanowiskach pracy
  • przydział narzędzi i przyrządów
  • prowadzenie dokumentacji : raportów produkcyjnych, ewidencji czasu pracy, raportów wydajnościowych
  • sporządzanie analiz wydajności, wstępna kontrola jakości wytwarzanych produktów

oczekujemy

  • min. 2-letniego doświadczenia na stanowisku lidera/brygadzisty w firmie produkcyjnej
  • znajomości rysunku technicznego
  • obsługi komputera i MS Office
  • zdolności przywódczych
  • prawa jazdy kat. B
  • gotowości do pracy w systemie III- zmianowym