konserwator instalacji, kościan

posted
location
kościan, wielkopolskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
2-zmianowy

contact

karolina szaruga-pichór+48 605264588
reference number
/107/01/2021/KS - 67435

job description

Wiodąca firma z branży gazów przemysłowych i medycznych w Polsce. Oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie dostaw gazów i zaawansowanych technologii gazowych dla niemal wszystkich gałęzi przemysłu, medycyny, ochrony środowiska oraz placówek naukowo-badawczych. Poszukuje pracownika na stanowisko :Konserwator instalacji

oferujemy

  • umowę o pracę
  • wypłatę do 10 dnia każdego miesiąca
  • pracę w godz. 7-15

zadania

  • wykonywanie prac związanych z utrzymaniem ruchu zakładu po stronie mechanicznej i elektrycznej
  • remonty, naprawy, modernizacje oraz przeglądy urządzeń technologicznych
  • szybkie reagowanie na awarie maszyn oraz skuteczne usuwanie wszelkich usterek,
  • przeprowadzanie bieżących oraz okresowych przeglądów maszyn i urządzeń w zakresie elektrycznym,
  • drobne prace tokarskie, ślusarskie i elektryczne
  • obsługa elektronarzędzi oraz urządzeń warsztatowych tj. wiertarka, szlifierka, tokarka itp.

oczekujemy

  • uprawnień elektrycznych SEP gr 1, do 1kV ,
  • doświadczenie w wykrywaniu usterek elektrycznych i mechaniczno-elektrycznych,
  • doświadczenie w pracy z urządzeniami elektrycznymi w produkcji przemysłowej,
  • umiejętności pracy indywidualnej oraz w zespole
  • zaangażowania, dokładności i sumienności w wykonywaniu obowiązków