konserwator obiektu, poznań

posted
location
poznań, wielkopolskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
1
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

karolina łakomiak+48 663500907
reference number
/618/10/2020/KŁ - 66404

job description

Poszukujesz pracy od poniedziałku do piątku na 1 zmianę? Nie czekaj aplikuj już dziś na stanowisko konserwator / pracownik działu technicznego.

oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat - umowa o pracę tymczasową
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • Wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów programu Randstad Plus!
  • W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi:
  • karta sportowa OK System,
  • prywatna opieka medyczna Medicover (oprócz internisty lekarze sześciu specjalizacji),

zadania

  • Drobne prace budowlane – malowanie szpachlowanie biały montaż
  • Naprawa okuć stolarki drzwiowej oraz okiennej, wymiana zamków
  • Wymiana źródeł światła
  • Naprawy instalacji wod -kan
  • Ręczne udrażnianie kanalizacji
  • Montaż drobnych elementów wyposażenia budynku
  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV
  • Prace na wysokości

oczekujemy

  • Dyspozycyjności
  • Zaangażowania
  • Uprawnień elektrycznych do 1kV oraz zdolność do pracy na wysokości

Aplikuj już dziś lub wyślij sms "konserwator" na nr tel .663-500-907