konserwator urządzeń dźwigowych, płock

posted
location
płock, mazowieckie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
3
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

reference number
/229/08/2019/MI - 60041

job description

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży dźwigowej, poszukujemy osoby do pracy stałej na stanowisko:

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • premie: kwartalne, świąteczne;
  • niezbędne narzędzia pracy, tj. samochód służbowy, smartfon;
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do zajęć sporotwych i języka angielskiego.

zadania

  • realizacja wszystkich czynności serwisowych, zgodnie z wymogami umów serwisowych i polityką firmy;
  • dbanie o bezpieczne wykonywanie zleconych zadań;
  • świadczenie usług pogotowia dźwigowego;
  • podtrzymywanie długofalowych kontaktów z Klientami.

oczekujemy

  • uprawnień SEP do 1 kV;
  • uprawnień UDT kat. i do konserwacji urządzeń transportu bliskiego (dźwigi osobowe);
  • wykształcenia wyższego lub średniego technicznego;
  • minimum dwa lata doświadczenia w zakresie konserwacji i napraw urządzeń dźwigowych;
  • Prawa jazdy kat. B.