konserwator, rajkowy

posted
location
rajkowy, pomorskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
2
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

maja pałkowska+48 693074693
reference number
/335/04/2019/MP - 57955

job description

Jeśli lubisz prace fizyczne przy wykonywaniu drobnych napraw i masz umiejętności tzw. "złotej rączki" - nie czekaj zgłoś się do nas, a zaoferujemy Ci pracę w stałych godz. 8.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie docelowo na stałe
  • pracę w stałych godzinach: 8.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku
  • umowę o pracę tymczasową - odprowadzamy wszystkie składki, a Ty masz płatne urlopy, zwolnienia lekarskie, nadgodziny i dodatki nocne
  • możliwość korzystania z bezpłatnych wejść na siłownię w Pelplinie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pakiet RandstadPlus - opieka medyczna w atrakcyjnej cenie oraz zniżki na zakupy online

zadania

  • naprawa bieżących awarii
  • dbanie o porządek na terenie firmy - koszenie trawy, odśnieżanie
  • zaopatrywanie firmy w materiały budowlane

oczekujemy

  • doświadczenia w wykonywaniu podobnych obowiązków
  • aktualnej książeczki SANEPID, bądź gotowości jej wyrobienia
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz