konsultant ds. obsługi klienta z j. duńskim, lublin

location
lublin, lubelskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
0-6 miesięcy

job type
praca stała
job category
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

dagmara pochylczuk+48 695951787
reference number
/475/05/2019/DP - 58651

job description

Bez problemu porozumiewasz się w języku duńskim? Jesteś osobą, która łatwo nawiązuje kontakt z innymi, otwartą i pozytywną? Mamy ofertę specjalnie dla ciebie!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju osobistego oraz pozyskania cennego doświadczenia zawodowego

zadania

  • zarządzanie połączeniami przychodzącymi
  • udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów
  • identyfikacja i ocena potrzeb klienta
  • analizowanie próśb klienta i zapewnienie odpowiednich działań
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka duńskiego - wymóg konieczny
  • komunikatywności
  • otwartości na wiedzę oraz doskonalenie posiadanych kompetencji
  • pewności siebie
  • zaangażowania w powierzone zadania