konsultant ds. obsługi klienta z językiem niemieckim, gorzów wielkopolski

posted
location
gorzów wielkopolski, lubuskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
4
experience level
0-6 miesięcy

job type
praca stała
job category
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
równoważny

contact

sylwia kołakowska+48 667700253
reference number
/421/05/2019/SK - 58677

job description

Znasz bardzo dobrze język niemiecki, lubisz rozwiązywać problemy i szukasz nowych wyzwań? Chcesz pracować w centrum Szczecina? Zaaplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • pracę w komfortowym biurze w samym centrum Szczecina
  • atmosferę wspierającą rozwój i osiąganie rezultatów
  • pełne przeszkolenie stanowiskowe

zadania

  • bieżąca obsługa klientów niemieckojęzycznych firmy (telefoniczna, mailowa)
  • przyjmowanie zgłoszeń, rejestracja w systemie
  • udzielanie klientom wsparcia technicznego
  • pomoc w rozwiązywaniu problemów

oczekujemy

  • zaawansowanej znajomości języka niemieckiego
  • znajomości obsługi komputera
  • komunikatywności, otwartości
  • dyspozycyjności czasowej