konsultant ds. sprzedaży i rekrutacji, poznań

location
poznań, wielkopolskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Zarządzanie zasobami ludzkimi
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

alicja ryłek+48 609306703
reference number
/524/05/2019/ARon - 58689

job description

Dołącz do zespołu Randstad Professionals w Poznaniu i rozwijaj się w obszarze sprzedaży usług, współpracy z różnorodnymi klientami i rekrutacji pracowników na stanowiska specjalistyczne.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę, bez okresu próbnego
  • opiekę medyczną, kartę sportową
  • jasny system premiowy umożliwiający osiąganie premii co miesiąc
  • szkolenia wprowadzające, doszkalające ( akademia rekrutacji, akademia sprzedaży, kompetencje miękkie)
  • możliwość uczestniczenia w różnorodnych projektach ogólnofirmowych
  • możliwość udziału w różnych projektach ogólnofirmowych, konkursach
  • dofinansowanie do nauki ( studia podyplomowe, nauka języka)
  • szansę na objęcia dodatkowych ról takich tak: buddy, audytor wewnętrzny, key user, trener.

zadania

  • zostając członkiem naszego zespołu, będziesz codziennie podejmować nowe wyzwania i realizować własne pomysły
  • będziesz rozwijać nasz biznes rekrutacji specjalistycznych na terenie województwa wielkopolskiego
  • spotkania biznesowe
  • współpraca z międzynarodowymi firmami, doradztwo, negocjacje
  • przeprowadzanie end-to-end rekrutacji na różne szczeble stanowisk w branżach: IT, finance, transport, spedycja, logistyka, produkcja, sprzedaż , bądź w wybranych specjalizacjach
  • bycie ekspertem oraz doradcą zarówno dla kandydatów jak i klientów w duchu Randstad'owego "human forward"

oczekujemy

  • doświadczenia w obszarze sprzedaży usług dla klienta biznesowego
  • preferowane doświadczenie w rekrutacji
  • umiejętności profesjonalnej współpracy i budowania relacji z klientem
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • nastawienia na cel, energii, komunikatywności
  • samodzielności oraz umiejętności pracy w zespole