konsultant ds. telesprzedaży, rzeszów

location
rzeszów, podkarpackie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
6-12 miesięcy

job type
praca stała
job category
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

anna gruca+48 667110087
reference number
/33/04/2019/AG - 57657

job description

Masz za sobą już pierwsze doświadczenie w sprzedaży telefonicznej? Nie boisz się działań sprzedażowych Kontakt z klientem powoduje u Ciebie wzrost poziomu endorfin?

Jeżeli tak, niewątpliwie wydajesz się być idealnym Kandydatem. Nie czekaj i aplikuj na ofertę i rozpocznij sprzedażową przygodę w firmie, w której praca staje się przyjemnością!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • benefity pozapłacowe , m.in. kartę multisport, kartę lunchową
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz studiów
  • zniżki na bilety do kina i teatru
  • owocowe wtorki
  • skrócony czas pracy w piątki
  • luźny dress code

zadania

  • kontakt telefoniczny z Klientami biznesowymi
  • pozyskiwanie leadów - wykonywanie zimnych telefonów do udostępnionej bazy potencjalnych klientów biznesowych
  • badanie potrzeb Klientów

oczekujemy

  • doświadczenia w sprzedaży telefonicznej (minimum pól roku)
  • doświadczenia w pracy z Klientem B2B i B2C
  • komunikatywności, otwartości
  • zorientowania na pracę z Klientem