konsultant finansowy microsoft dynamics 365, warszawa

location
warszawa, mazowieckie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Technologie informatyczne (IT)
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

kamil kocoń+48 +607305203
reference number
/277/02/2020/KK - 62732

job description

Dla naszego międzynarodowego Klienta z branży technologicznej poszukujemy konsultanta Microsoft Dynamics 365. Jeśli posiadasz doświadczenie wdrożeniowe Microsoft Dynamics 365, a finanse to Twój obszar zainteresowań to ta oferta jest dla Ciebie!

oferujemy

  • Udział w programach wdrożeniowych kluczowego partnera Microsoftu;
  • Współudział w cyfrowej transformacji naszych klientów oraz w tworzeniu nowych architektur finansowych;
  • Dostęp do najnowszych rozwiązań i technologii IT;
  • Wsparcie w zdobywaniu certyfikatów Microsoft;
  • Zgrany zespół, z którym będziesz świętować wspólne sukcesy podczas wyjazdów integracyjnych do najpiękniejszych miejsc w Polsce;
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Doskonalenie języka angielskiego;
  • Pakiet benefitów.

zadania

  • Udział w kreowaniu i implementacji polityk finansowych, controllingowych, audytowych największych spółek krajowych i zagranicznych;
  • Wdrażanie i konfigurowanie procesów finansowych Microsoft Dynamics 365 F&O dla czołowych firm w Polsce i Europie;
  • Analiza potrzeb biznesowych i wymagań klientów;
  • Współpraca z developerami w ramach tworzenia nowych funkcjonalności;
  • Prowadzenie testów w celu optymalizacji produktu;
  • Prowadzenie szkoleń dla klientów na etapie wdrożenia oraz optymalizacji.

oczekujemy

  • 3-letnie doświadczenie w pracy na systemach finansowych klasy ERP;
  • Znajomość Microsoft Dynamics 365 F&O/AX lub systemy IFS, Business Central;
  • Zdolność analitycznego myślenia;
  • Sumienność, samodzielność oraz świetna organizacja;
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych - 30%;
  • Język angielski (min. B2);
  • Prawo jazdy kat. B.