kontroler finansowy, zbąszynek

zbąszynek, lubuskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Finanse, Ekonomia
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

marta orzechowska+48 667 700 253
reference number
/209/01/2021/MO - 67527

job description

Szukasz nowych wyzwań w swojej karierze?

Masz już doświadczenie w kontrolingu finansowym i czujesz, że chcesz dalej rozwijać się w tym kierunku?

Czekamy właśnie na Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u klienta (umowa o pracę),
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,
  • pracę w rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę.

zadania

  • tworzenie budżetu rocznego firmy oraz raportowanie z jego wykonania,
  • przygotowywanie prognozy przepływów pieniężnych,
  • zapewnianie planu kont do rachunkowości zarządczej,
  • uczestniczenie w procesie zamknięcia finansowego miesiąca,
  • opracowywanie planu strategicznego firmy,
  • doskonalenie organizacji, procesów, narzędzi i systemów kontrollingowych.

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego kierunkowego: kontrolling, finanse, rachunkowość, ekonomia,
  • minimum 3 lat doświadczenia w kontrollingu,
  • doświadczenia w dostosowaniu planu kont do rachunkowości zarządczej,
  • bardzo dobrej znajomości zasad rachunkowości finansowej (UoR/PSR) i rachunkowości zarządczej,
  • doświadczenia w realizacji i nadzorze realizacji procesu budżetowania,
  • doświadczenia w pracy projektowej,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie podstawowym,
  • znajomości Excel, Power Point,
  • mile widziana znajomość standardów IBCS.