koordynator projektu, września

location
września, wielkopolskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Rolnictwo, Leśnictwo, Rybołówstwo
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

natalia lachowicz+48 609537703
reference number
/389/09/2019/NL - 60866

job description

Znasz się na rynku rolniczym? Masz niepowtarzalną okazję by uczestniczyć w innowacyjnym projekcie w Polsce. Zapoznaj się z naszą ofertą! Aplikuj!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • możliwość uczestniczenia w innowacyjnym projekcie w Polsce

zadania

  • koordynowanie projektu związanego z instalacją i implementacją produktów na rynku
  • prowadzenie szkoleń dla zespołu szkoleniowego, wsparcia technicznego, instalatorów i klientów firmy
  • prowadzenie szkoleń z obsługi programów monitoringu
  • nadzór nad zespołem szkoleniowym
  • gotowość do wyjazdów zagranicznych-szkoleniowych

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane rolnicze)
  • znajomość rynku rolniczego
  • umiejętność komunikacji w j.angielskim (poziom min. B2)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w obsłudze klientów
  • umiejętność kierowania zespołem (szkoleniowym)
  • umiejętność prowadzenia szkoleń
  • prawo jazdy kat. B