krawiec obuwnik - operator maszyn do szycia, lublin

posted
location
lublin, lubelskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
5
experience level
12-24 miesiące

job type
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
2-zmianowy

contact

aleksandra niedźwiedź-kostecka+48 607203633
reference number
/17/05/2021/AN - 69905

job description

szukasz stanowiska szytego na miarę? chcesz dopasować pracę do swoich potrzeb? codzienna praca z maszyną do szycia nie jest dla Ciebie problemem? aplikuj już dziś i kreuj rozwój znanej i cenionej marki na terenie Lublina!

oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową, w pełni oskładkowaną, płatne urlopy i L4
  • darmowy dojazd do zakładu z głównych węzłów komunikacyjnych w Lublinie
  • pracę w systemie 2 i 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie podstawę od 2800 - 3100 zł brutto/mc plus premia po okresie próbnym
  • możliwość długofalowej współpracy

zadania

  • praca z maszynami do szycia ciężkiego
  • tworzenie gotowego produktu zgodnie z wytycznymi
  • dbanie o bezpieczeństwo i porządek na stanowisku pracy

oczekujemy

  • doświadczenia i znajomości specyfiki krawiectwa
  • mile widziane doświadczenie pracy z materiałami skórzanymi
  • znajomość branży obuwniczej dodatkowym atutem
  • dyspozycyjności i zdolności manualnych