księgowa/ księgowy, warszawa

posted
location
warszawa, mazowieckie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
job category
Finanse, Ekonomia
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

olga dziugieł+48 697800915
reference number
/418/07/2020/OD - 64776

job description

Zdobyłeś/aś już kilkuletnie doświadczenie w dziale księgowości, ale chcesz nadal rozwijać swoje umiejętności? Jeśli chciał(a)byś dalej się rozwijać oraz pracować w globalnej firmie z branży FMCG, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Zapoznaj się z nią, zaaplikuj i dołącz do zespołu naszego Klienta.

oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów
  • praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres min 7 miesięcy (opłacane składki ZUS, płatny urlop) - z możliwością przedłużenia

zadania

  • księgowanie faktur zakupu towarów krajowych w SAP, uzgadnianie sald z fabrykami krajowymi;
  • księgowanie faktur importowych WNT w SAP, uzgadnianie sald z fabrykami zagranicznymi;
  • księgowanie zakupu opakowań w SAP;
  • uzgadnianie rozliczeń magazynowych towarów i materiałów wraz z JPK-MAG;
  • uzgadnianie sprzedaży do JPK faktura;
  • analiza płatności krajowych i zagranicznych (zobowiązania) -umowy, płatności;
  • archiwizacja dokumentów.

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe w obszarze : Finanse i Rachunkowość, Ekonomia;
  • minimum 2 lata pracy w dziale księgowości;
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość zasad rachunkowości i ewidencji księgowej;
  • znajomość prawa podatkowego;
  • bardzo dobra znajomość programów MS Office;
  • znajomość programu SAP.