księgowa/-y, złotkowo

location
złotkowo, wielkopolskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Księgowość, Audyt
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

zuzanna dubicka+48 665655795
reference number
/470/11/2019/ZD - 61722

job description

Szukasz pracy w księgowości i chcesz dalej się rozwijać w tym obszarze? Zaaplikuj do nas!

Zapoznaj się z naszą ofertą i porozmawiajmy na temat nowych wyzwań zawodowych.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • stabilne i dlugofalowe zatrudnienie w miedzynarodowej firmie z ugruntowaną pozycja na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie grupowe na zycie)
  • szkolenia doskonalące- min. nauka języków obcych
  • zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

zadania

  • księgowanie dokumentów finansowych
  • analiza poprawności zapisów księgowych
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
  • wsparcie działu księgowego w sporządzaniu sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych
  • rozliczanie pobranych zaliczek i wydatków gotówkowych pracowników
  • monitorowanie obiegu dokumentów w dziale
  • segregowanie i archiwizacja dokumentów

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego- mile widziane wykształcenie kierunkowe (Finanse, Księgowość)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej)
  • wiedzy z zakresu podatków i rachunkowości
  • mile widziana umiejętność obsługi programu SAP
  • bardzo dobrej znajomości j. angielskiego
  • mile widziana znajomość j.niemieckiego
  • samodzielności i odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w grupie
  • znajomości pakietu MS Office ( w szczególności Excel)