księgowy/księgowa, płock

posted
location
płock, mazowieckie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
job category
Księgowość, Audyt
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

aleksandra jaworska+48 605066031
reference number
/493/07/2020/OD - 64778

job description

Posiadasz min. 2 lata doświadczenia na stanowisku księgowego/ej? Znasz język angielski? Jeśli chciał(a)byś dalej się rozwijać oraz pracować w globalnej firmie z branży FMCG, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Zapoznaj się z nią, zaaplikuj i dołącz do zespołu naszego Klienta.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • pracę w firmie o profilu produkcyjnym o ugruntowanej pozycji na rynku

zadania

  • księgowanie faktur towarowych i kosztowych (w szczególności rozpoznawanie i ujmowanie do ksiąg i deklaracji podatkowych we właściwych okresach transakcji takich jak: WNT, import usług, import towarów)
  • księgowanie faktur sprzedaży (w szczególności rozpoznawanie i ujmowanie do ksiąg i deklaracji podatkowych we właściwych okresach transakcji takich jak: WDT, eksport, sprzedaż usług poza kraj)
  • weryfikacja faktur sprzedaży (sprawdzenia zgodności cen i stawek VAT oraz wystawianie faktur korygujących w przypadku niezgodności)
  • wykonywanie płatności w systemie bankowym oraz księgowanie wyciągów bankowych (PLN, EUR)
  • przygotowywanie zestawień/raportów na potrzeby wewnętrzne
  • sporządzanie sprawozdań do GUS
  • sporządzanie rejestrów VAT

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe (preferowane: rachunkowość, ekonomia, finanse)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym
  • dobra znajomość programu MS Office (Excel)
  • mile widziana znajomość programu SAP lub innego systemu ERP
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • samodzielność, obowiązkowość