lider linii produkcyjnej, grodzisk mazowiecki

location
grodzisk mazowiecki, mazowieckie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Przemysł
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

sylwia wójcik+48 +48501326691
reference number
/159/11/2019/SW - 61410

job description

Stawiasz na rozwój zawodowy i chcesz pracować w prężnie rozwijającej się firmie?

Ta oferta jest dla Ciebie!

Dołącz do zespołu lidera w produkcji pieczywa mrożonego

oferujemy

  • umowa o pracę,
  • praca w systemie zmianowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej lub rekreacyjnej,

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • pełnienie funkcji lidera linii produkcyjnej,
  • nadzór nad prawidłową pracą linii produkcyjnej,
  • zarządzanie kilkuosobową grupą pracowników,
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
  • dążenie do wymaganej efektywności maszyn,

oczekujemy

  • praktyczne doświadczenie w pracy na produkcji,
  • doświadczenie w prowadzeniu linii produkcyjnej,
  • doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobową grupą pracowników,
  • umiejętność pracy w zespole,