linux devops engineer, katowice

job type

powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Technologie informatyczne (IT)
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

katarzyna maksymowicz-kowalczuk+48 +604058888
reference number
/538/07/2020/KM - 64825

job description

Masz doświadczenie w obszarze infrastruktury IT?

Chcesz rozwijać się w obszarze IT w międzynarodowej firmie?

Nie czekaj, aplikuj i dołącz do grona specjalistów IT!

oferujemy

  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Darmowe lekcje języka angielskiego

zadania

  • Praca w środowisku Linux (preferowany RedHat)
  • Tworzeniu skryptów w przynajmniej dwóch wymienionych językach: Python, Bash, Groovy
  • Wykorzystywaniem Ansibla w codziennej pracy
  • Użycie narzędzi takich jak Git, CD / CI, Jenkins albo GitLab CI oraz Azure and Azure DevOps

oczekujemy

  • Doświadczenia w środowiskach wirtualizacyjnych i narzędziach do ich obsługi np., VMware, Virtual Box
  • Umiejętności pracy w metodologii SCRUM (sprint planning, review, retro).

Dodatkowo zapunktujesz za:

  • Doświadczenie w technologii konteneryzacji takiej jak Docker,
  • Doświadczenie w zarządzaniu kontenerami z użyciem technologii Kubernetes albo OpenShift,
  • Wiedza w zakresie “Infrastructure as a Code” z użyciem produktów jak Vagrant, Packer, oraz Docker Compose,
  • Wiedza z zakresu testowania z użyciem np. narzędzia Molecule,
  • Duże doświadczenie w podejściu do pracy DevOps (continuous delivery, cross-functional team set-ups, development of cross-skilled squad members).