magazynier, dąbrowa górnicza

location
dąbrowa górnicza, śląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
5
experience level
0-6 miesięcy

job type
praca stała
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

magdalena tutak+48 504143981
reference number
/495/10/2020/MT - 66293

job description

Stań się częścią międzynarodowej firmy z dużymi tradycjami. Pracuj dla lidera w produkcji stali w Polsce oraz jednego z najnowocześniejszych producentów w Europie. Aplikuj teraz.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową ( opłacane składki ZUS, płatne urlopy) z możliwością pracy stałej
  • stałe wynagrodzenie + atrakcyjne premie
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym (6-14-22) WOLNE WEEKENDY
  • dodatki kodeksowe za pracę w godz. nocnych
  • w okresie od listopada do marca - posiłki regeneracyjne (13 zł dziennie)
  • dla najlepszych możliwość zatrudnienia od razu w strukturach firmy
  • pakiet benefitów Randstad Plus ( m.in. dodatkowa opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)

zadania

  • bieżąca obsługa dostaw - załadunek, rozładunek
  • wykonywanie prac zleconych przez przełożonego
  • wsparcie hakowych i suwnicowych
  • prace porządkowe na hali

oczekujemy

  • doświadczenia w pracach magazynowych - rozładunku/załadunku- mile widziane
  • zaangażowania i chęci do nauki
  • sprawności fizycznej
  • mile widziane uprawnienia na suwnicę- warunek niekonieczny