magazynier, kęty

posted
location
kęty, małopolskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
1
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

monika kasolik+48 605302604
reference number
/112/03/2021/MK - 68561

job description

Szukasz pracy w sprawdzonej firmie? Mieszkasz w Ketach lub w okolicy? Posiadasz uprawnienia UDT? Zostań z nami magazynierem w firmie, która znajduje się w czołówce producentów wód i napojów!

oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie - największego dystrybutora napojów i wód mineralnych na południu Polski
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejęcia przez Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie - stawka godzinowa + premia obecnościowa
  • pracę w systemie 3 zmianowym

zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • załadunek i rozładunek produktów
  • odbiór gotowych towarów z działu produkcji

oczekujemy

  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym UDT - warunek konieczny
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia