magazynier, murowana goślina

posted
location
murowana goślina, wielkopolskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
2
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

karolina pańczyk+48 667580075
reference number
/668/03/2021/KP - 69127

job description

Szukasz pracy w trybie zmianowym? A może interesują Cię oferty wyłącznie z transportem zorganizowanym? Poszukujemy magazynierów!

Miejsce pracy - Murowana Goślina

Aplikuj, zadzwoń bądź wyślij SMS o treści ,,Magazynier" na nr telefonu: 667580075, a my odezwiemy się ze szczegółami oferty.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i składki)
  • stabilną, długotrwałą współpracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w trybie 3-zmianowym
  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości 2800 zł brutto + 400 zł nagrody !
  • po okresie próbnym szansa na wzrost wynagrodzenia + gwarantowany wzrost nagrody o 100 zł (łącznie 500 zł nagrody!)
  • do 495 zł brutto kwartalnej premii absencyjnej
  • zorganizowany dojazd z miejscowości: Wągrowiec, Skoki, Rogoźno
  • dofinansowanie dojazdu z innych miejscowości
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie Klienta po okresie próbnym
  • pakiet interesujących benefitów: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online i wiele innych

zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • załadunki, rozładunki
  • dostarczanie towarów na produkcje
  • magazynowanie gotowych produktów

oczekujemy

  • gotowości do podjęcia pracy w trybie 3-zmianowym
  • zaangażowania i chęci do pracy
  • uprawnień UDT do obsługi wózka widłowego