magazynier, skawina

job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

justyna kudelska+48 697505825
reference number
/299/05/2019/JK - 58478

job description

Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe?

Lubisz pracować na jedną zmianę i odpoczywasz w weekendy?

Chcesz sam planować swój dzień pracy?

Dla naszego Klienta - międzynarodowego producenta surowców silikonowych poszukujemy kandydata na stanowisko:

magazynier

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • spokojną pracę w komfortowych warunkach (nowy magazyn)
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach
  • program podnoszenia kompetencji językowych
  • atrakcyjne bonusy pozapłacowe: rozbudowany pakiet medyczny, Multisport, pakiet ubezpieczeń, program dofinansowania przedszkoli i żłobków, program dofinansowania kosztów dojazdu do pracy

zadania

  • Załadunek i rozładunek towarów
  • usuwanie i naklejanie etykiet na produkty
  • Kontrola ilościowa i jakościowa towaru
  • Kompletacja zamówień magazynowych
  • Obsługa terminala mobilnego
  • Dbanie o porządek na magazynie i bezpieczeństwo pracy

oczekujemy

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT IIWJO
  • prawo jazdy kat. B
  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków