magazynier, warszawa

posted
location
warszawa, mazowieckie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
1
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
równoważny

contact

dominik rzepliński+48 +693470230
reference number
/30/07/2020/DR - 64381

job description

Szukasz pracy w której zdobędziesz doświadczenie? Gdzie będziesz mógł rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności? Nie czekaj! Aplikuj już teraz i realizuj swoje ambicje zawodowe!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatny urlop i składki),
  • pracę w godzinach 9-17,
  • liczne dodatki do wynagrodzenia (premia za jakość i produktywność pracy, karta przedpłacona na zakupy spożywcze),
  • możliwość rozwijania swoich pasji zawodowych

zadania

  • realizacja operacji magazynowych takich jak: rozładunki, weryfikacja dostaw, rozlokowywanie towarów, pobieranie towarów do wydania, pakowanie, załadunki, wypełnianie dokumentacji magazynowej, kontrola lokalizacji i inne,
  • efektywne wykorzystanie powierzonego sprzętu i materiałów oraz należyte zabezpieczanie składowanych towarów,
  • przestrzeganie zasad pracy w magazynie, przepisów BHP oraz standardów obsługi klientów,
  • obsługa systemu komputerowego i innych aplikacji niezbędnych do realizacji codziennych zadań.

oczekujemy

  • motywacji i chęci nabywania nowych umiejętności,
  • wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych,
  • doświadczenia w pracy magazynowej,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.