magazynier, warszawa

posted
location
warszawa, mazowieckie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
1
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
równoważny

contact

piotr zimnota+48 607970088
reference number
/146/07/2020/PZ - 64474

job description

Jeśli szukasz lekkiej i przyjemnej pracy na magazynie, to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, (opłacane pełne składki do ZUS, płatny urlop, zwolnienia lekarskie)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 3500 zł brutto,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00
  • Randstad PLUS - opieka medyczna, karta sportowa w korzystnej cenie, vouchery i zniżki do sklepów, restauracji
  • możliwy bezpłatny transport

zadania

  • Rozładunek oraz załadunek towarów w magazynie
  • Prowadzenie dokumentacji przyjęcia i wydania towarów na magazynie
  • Odpowiedzialność za dobry stan techniczny i czystość urządzeń na magazynie
  • Współpraca z firmami kurierskimi
  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole

oczekujemy

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe - (nie jest to warunek konieczny)
  • dyspozycyjności