maintenance manager, kraśnik

location
kraśnik, lubelskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

karolina węgorowska+48 501 327 937
reference number
/272/05/2019/KW - 58466

job description

Zostań kierownikiem utrzymania ruchu w uznanej na rynku firmie produkcyjnej. Jeśli masz wykształcenie techniczne oraz doświadczenie w obszarze zarządzania zespołem i chcesz podjąć pracę z dużą samodzielnością w działaniu, możliwością realizacji swoich pomysłów to jest to oferta dla Ciebie!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • premie roczne
  • szkolenia w zagranicznych oddziałach firmy
  • współpracę z doświadczonym zespołem
  • dużą swobodę działania

zadania

  • tworzenie i wdrażanie strategii, procedur służących optymalizacji procesów operacyjnych
  • zarządzanie zespołem złożonym ze specjalistów różnych dziedzin technicznych
  • planowanie pracy, układanie grafików
  • opracowanie i wdrażanie procedur konserwacji maszyn, działania prewencyjne
  • planowanie prac wewnętrznych oraz zlecanych zewnętrznym podmiotom
  • zakup, wymiana, modernizacja maszyn
  • nadzór nad gospodarką magazynową części zamiennych
  • optymalizacja kosztów związanych z poborem energii
  • raportowanie wyników pracy
  • zgłaszanie problemów wraz z propozycją ich rozwiązania
  • udział w szkoleniach w tym zagranicznych, oraz organizacja szkoleń dla podległego zespołu
  • tworzenie budżetu dla działu UR

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • umiejętności organizacyjnych
  • pomysłowości w zakresie optymalizacji pracy
  • znajomości norm TS16949, ISO 14001
  • mile widziana znajomość lean management