manager sprzedaży, lublin

location
lublin, lubelskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Handel detaliczny, Handel Hurtowy
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

karolina węgorowska+48 501 327 937
reference number
/120/12/2019/KW - 61788

job description

Masz doświadczenie w sprzedaży? Obszar FMCG jest Ci znany? Mamy pracę dla Ciebie! Dołącz do międzynarodowego zespołu!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia
  • wsparcie handlowca przekazującego kontakty i teren (w trakcie przygotowania do odejścia na emeryturę)
  • przyjazną atmosferę pracy

zadania

  • utrzymywanie relacji handlowych z klientami firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów z branży spożywczej - firmy produkcyjne
  • współpraca z działami technicznymi
  • obserwowanie i analizowanie trendów rynkowych w przemyśle spożywczym
  • raportowanie wyników handlowych
  • częste podróże służbowe

oczekujemy

  • minimum 3 letniego doświadczenia w pracy na stanowisku handlowym z branży spożywczej
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (drugi język - niemiecki - będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji handlowych
  • umiejętności prowadzenia negocjacji
  • umiejętności organizacji własnej pracy
  • kreatywności w działaniu
  • samodzielności
  • gotowości do częstych podróży służbowych