master data, katowice

katowice, śląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
4
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Technologie informatyczne (IT)
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

anita wójcik+48 501 324 657
reference number
/229/05/2019/AW - 58417

job description

Posiadasz analityczny umysł?

Jesteś specjalistą ds.danych, który potrafi wczuć się w rolę klienta i zdefiniować jego potrzeby?

Potrafisz dogłębnie zrozumieć i przeanalizować problem?

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet benefitów w formie kafeterii: roczną premię, kursy językowe, ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w kreatywnym środowisku
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Profesjonalne szkolenia

zadania

  • Przetwarzanie globalnymi danymi dostawców, klientów i materiałów z obszaru master data
  • Kontakt z klientem oraz udzielanie wsparcia przy wdrożeniach z obszaru master data
  • Zrozumienie problemów biznesowych oraz prowadzenie analizy danych
  • Definiowanie potrzeb i wymagań biznesowych klientów
  • Odpowiedzialność za aktualizację, tworzenie danych podstawowych, w razie potrzeby przeprowadzanie audytów oraz korygowanie problemów
  • Efektywne zarządzanie danymi i zapewnianie najwyższej danych

oczekujemy

  • Minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w obszarze data management
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2
  • Umiejętności analizowania, interpretowania i rozwiązywania problemów z obszaru master data
  • Biegłości w obsłudze pakietu Microsoft Office, w szczególności programu Excel oraz Outlook
  • Doświadczenia w pracy z systemami takimi jak: ERP, CRM, SAP, itp.