mechanik maszyn produkcyjnych, radom

location
radom, mazowieckie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
3
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

ilona zygmunt+48 667890040
reference number
/19/05/2021/IZ - 69907

job description

Poszukujemy doświadczonych mechaników utrzymania ruchu- praca na terenie Radomia. Masz doświadczenie? APLIKUJ!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe ok 5000 zł brutto + do 700 zł brutto dodatków
  • umowę o pracę bezpośrednio u klienta
  • pakiet szkoleń wprowadzających, mentoring i opieka doświadczonych kolegów z zespołu

zadania

  • bieżący nadzór nad sprawnością techniczną maszyn i urządzeń
  • zabezpieczenie pełnej sprawności techniczno-eksploatacyjnej linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • naprawy maszyn i urządzeń (usuwanie awarii poprzez wymianę części mechanicznych, oraz hydrauliczno-pneumatycznych)
  • zgłaszanie przełożonym niezbędnych remontów do wykonania
  • zgłaszanie potrzeb materiałowych
  • konserwacja maszyn i urządzeń

oczekujemy

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu
  • umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznej
  • umiejętność sporządzania szkicu technicznego
  • umiejętność wykonywania analiz technicznych, wykonywania diagnostyki
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym 4-brygadowym (4 dni pracy- 1 dzień wolnego)