mechanik utrzymania ruchu, biskupice

location
biskupice, dolnośląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
10
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
równoważny

contact

magdalena lenc+48 506463228
reference number
/391/06/2019/KS - 59119

job description

Nowe stanowiska pracy czekają na Ciebie! Nie przegap takiej szansy! Świetna możliwość do rozwoju swojej osoby, ale również możesz przyczynić się do rozwoju globalnej technologii! Szukamy nowych talentów! Czyli właśnie Ciebie! Nie czekaj i wyślij CV!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 4200 zł + benefity
  • dwie 20 minutowe przerwy w ciągu dnia
  • dofinansowanie do posiłków w zakładzie
  • darmową opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • na terenie zakładu miejsce do odpoczynku ( pokój gier )
  • nowoczesny zakład pracy
  • innowacyjną inwestycję zarówno w pracowników jak i w zakład
  • najnowocześniejszą technologię pracy
  • pracę na terenie BISKUPIC PODGÓRNYCH
  • i najważniejsze DARMOWY TRANSPORT: Głuszyca, Boguszów Gorce, Wałbrzych, Świdnica, Świebodzice, Bielawa, Nowa Ruda, Dzierżoniów, Strzegom

zadania

  • nadzór oraz kontrola nad maszynami i urządzeniami infrastruktury technicznej obiektu
  • wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń zgodnie z wytycznymi producenta i dostawcy
  • utrzymanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji elektroenergetycznych
  • obsługa i konserwacja części elektrycznej urządzeń technologicznych
  • usuwanie bieżących awarii oraz uczestnictwo w pracach modernizacyjnych
  • udział w konserwacji, przeglądach i remontach urządzeń elektrycznych
  • nadzór nad systemem detekcji pożarowej i kontrola urządzeń hydraulicznych, tryskaczowych i hydrantowych.
  • analiza parametrów procesów technologicznych i elektrycznych poprzez SCADA (BMS)
  • współudział w tworzeniu instrukcji pracy/ procedur

oczekujemy

  • wykształcenie min. zawodowe o profilu elektrycznym lub energetycznym
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym
  • praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze elektryki, energetyki (zależnie od profilu doświadczenia)
  • dobra organizacja pracy
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym/ zmiany 12h
  • mile widziana znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP
  • mile widziane doświadczenie w zakresie: obsługi stacji SN, prowadzenia pomiarów elektrycznych

Aplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści „Utrzymanie Obiektu” z Twoim imieniem pod numer telefonu  506463228, a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty.