mistrz produkcji, borowiec

location
borowiec, wielkopolskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
6-12 miesięcy

job type
praca stała
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

gabriela majchrzak+48 607402900
reference number
/282/05/2019/GM - 58463

job description

Masz doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym?Jeśli miałeś/aś okazję zarządzać zespołem i chcesz się dalej rozwijać w tym zakresie, nie czekaj! Aplikuj!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • rozwój zawodowy

zadania

  • monitorowanie procesów produkcyjnych w zakresie jakości i wydajności
  • identyfikowanie i samodzielne rozwiązywanie napotkanych problemów produkcyjnych w celu zapewnienia ciągłości produkcji

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe, techniczne - preferowane: technologia żywności i zarządzanie produkcją
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży mięsnej
  • znajomość systemów HACCP oraz standardów GMP