mistrz produkcji, świdnik

location
świdnik, lubelskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

dagmara pochylczuk+48 695951787
reference number
/46/07/2020/DP - 64386

job description

Dla naszego klienta - firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej oraz lidera na rynku - poszukujemy osoby na stanowisko mistrza produkcji

oferujemy

  • atrakcyjne wyzwanie zawodowe na stanowisku Mistrz Produkcji
  • realny wpływ na rozwój nowych projektów nowoczesnego zakładu produkcyjnego
  • przyjazna kultura organizacyjna skupiona na wzajemnym szacunku i współpracy
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

zadania

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego
  • terminowa realizacja zleceń produkcyjnych
  • zarządzanie zespołem pracowników
  • dbanie o terminowość, efektywność, jakość i bezpieczeństwo pracy
  • rozliczanie produkcji
  • kontrola nad zachowaniem bezpieczeństwa produkcji przy zachowaniu procedur HSE oraz przeciwpożarowych
  • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
  • monitorowanie realizacji zadań produkcyjnych
  • udział w doskonaleniu procesu produkcyjnego

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • wrodzonych zdolności przywódczych i chęci ich doskonalenia
  • znajomości programów MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • umiejętności radzenia sobie ze stresem i podejmowania decyzji w trudnych sytuacjach
  • wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych
  • nastawienia na rezultat
  • proaktywnego podejścia i inicjatywy we wprowadzaniu usprawnień i innowacji w pracy
  • otwartości na naukę i ciągłego doskonalenia swoich kompetencji w obszarze zarządzania produkcją