młodsza/y księgowa/y, lublin

location
lublin, lubelskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Księgowość, Audyt
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

marta chrobot+48 +695 951 787
reference number
/42/04/2021/MC - 69283

job description

Stawiasz swoje pierwsze kroki w księgowości? Finanse i rachunkowość to Twoja pasja? Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności i zdobywać cenne doświadczenie aplikuj do nas na stanowisko MŁODSZA/Y KSIĘGOWA/Y!

oferujemy

  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • 3-miesięczny okres próbny na podstawie umowy o pracę tymczasową, następnie możliwość stałego zatrudnienia na podstawie Uop
  • pracę w godzinach 8-16:15
  • bezpłatne posiłki w stołówce pracowniczej
  • nagrody w ramach programu poleceń pracowniczych
  • szkolenia pozwalające na podnoszenie kwalifikacji

zadania

  • wsparcie w sporządzaniu deklaracji podatkowych (CIT,VAT)
  • dekretacja i księgowanie operacji gospodarczych
  • wsparcie w przygotowywaniu sprawozdań GUS, NBP
  • koordynacja obiegu dokumentów księgowych
  • wsparcie w przygotowywaniu zamknięć miesiąca oraz rocznych sprawozdań finansowych.

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (lub w trakcie studiów)
  • 1 roku doświadczenia w pracy w księgowości (mile widziane)
  • praktycznej znajomości zasad rachunkowości i prawa podatkowego
  • samodzielności, dokładności oraz chęci rozwoju zawodowego
  • dobrej organizacji pracy
  • zdolności analitycznych