młodszy elektryk, gliwice

location
gliwice, śląskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
1
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

justyna nowak+48 667800972
reference number
/251/05/2020/JN - 63758

job description

Szukasz pracy na stanowisku elektryka?

Rozpocznij pracę z najlepszą w swojej branży firmą w regionie!

Nie czekaj - wyślij nam swoje CV.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową(po okresie 3 miesięcy przejście w struktury firmy)
  • wynagrodzenie podstawowe do 4000 brutto
  • możliwość uzyskania premii po okresie próbnym 10% wynagrodzenia zasadniczego
  • dofinansowanie do posiłków 180 zł/miesięcznie
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:20
  • pracę od zaraz
  • możliwość wyjazdów delegacyjnych
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie
  • pakiet socjalny m.in opieka medyczna

zadania

  • montaż instalacji i urządzeń elektrycznych
  • montaż szaf sterowniczych i rozdzielni elektrycznych

oczekujemy

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych - warunek konieczny
  • wykształcenie min. zawodowe
  • uprawnienia SEP do 1kV